Цензор.НЕТ

10.07.17 12:40

Поліція припинила у Львові незаконне використання відомої торговельної марки. ФОТОрепортаж

У Львові співробітники обласного управління захисту економіки Національної поліції спільно зі слідчим управлінням НПУ припинили незаконне використання відомої регіональної торговельної марки.

Про це Цензор.НЕТ повідомила спікер Департаменту захисту економіки НПУ Наталія Калиновська.

Поліція припинила у Львові незаконне використання відомої торговельної марки 01

Поліція припинила у Львові незаконне використання відомої торговельної марки 02

Поліція припинила у Львові незаконне використання відомої торговельної марки 03

Поліція припинила у Львові незаконне використання відомої торговельної марки 04

Поліція припинила у Львові незаконне використання відомої торговельної марки 05

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Поліція викрила угруповання, члени якого займалися розкраданням нафти у Львівській області. ФОТОрепортаж

За її словами, приватний підприємець організувала в мережі магазинів, розташованих в історичній частині Львова, реалізацію кави, продуктів харчування та сувенірної продукції з незаконним використанням та нанесенням на продукцію торгового знака відомої торговельної марки.

"Для реалізації зазначеної продукції в мережі Інтернет була проведена велика рекламна компанія з незаконним використанням торгового знака. В результаті таких дій правовласнику торговельної марки було завдано збитків у розмірі двох мільйонів гривень", - розповіла Калиновська.

Вона зазначила, що в ході низки обшуків було виявлено та вилучено більше як тисяча пакетів контрафактної кави, близько 120 кілограмів кави в зернах, посуд і сувенірну продукцію, комп'ютерна техніка та платіжні термінали, устаткування для фасування і упаковки кави, а також рекламні вивіски та чорнові записи, що свідчать про незаконну діяльність.

Наталія Калиновська підкреслила, що зазначені заходи проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 229 (незаконне використання товарного знака) КК.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики