Цензор.НЕТ

13.07.17 15:15

Електронний квиток у громадському транспорті Києва повноцінно запрацює з другого кварталу 2018 року

Електронний квиток для проїзду в столичному громадському транспорті повноцінно запрацює з другого кварталу 2018 року.

транспорт

Як інформує Цензор.НЕТ, про це УНІАН повідомили в Київській міськраді.

"Планується, що в столиці відповідна система повноцінно запрацює з другого кварталу 2018 року", - сказано в повідомленні.

Згідно з повідомленням, Київрада найближчим часом оголосить тендер на закупівлю обладнання для введення електронного квитка.

"Перш за все ми повинні докуповувати валідатори і бортові комп'ютери для рухомого складу "Київпастрансу". Потім - впровадити інформаційну систему електронного квитка. Це перший етап буде, і другий - це модернізація технічної бази метрополітену та підключення вже до нової системи", - зазначив директор департаменту інформаційних технологій виконавчого органу Київради Юрій Назаров.

Повідомляють також, що, за даними Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), в містах Західної Європи втрати при зборі виручки в міському транспорті становлять 2-3%, у Східній Європі - 2-7%. В українських містах втрати сягають 25-40%. Насамперед це відбувається через використання паперових квитків, людський фактор і відсутність автоматичного обліку пільговиків.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У касах Київського метрополітену продаватимуть тільки по одному жетону в руки

Депутати Київради переконані, що введення електронного квитка вирішить цю проблему.

Як повідомляли, 6 липня виконувач обов'язків директора з транспорту "Київпастрансу" Сергій Литвинов заявив, що "Київпастранс" запустить електронний квиток для оплати проїзду в громадському транспорті до кінця року.

За його словами, першими доступ до використання електронного квитка отримають пасажири швидкісних трамваїв та електричок.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян раніше заявляв, що надходження до місцевих бюджетів від транспортної сфери можуть вирости на 20-40% завдяки впровадженню електронного квитка в міському пасажирському транспорті.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики