Цензор.НЕТ

16.07.17 09:27

Бальчун: Плануємо з'єднати швидкісним залізничним сполученням Львів і Дніпро з Одесою

"Укрзалізниця" розглядає кілька варіантів продовження курсування поїздів львівського напрямку до сусідніх країн Європейського Союзу.

бальчун войцех

Про це глава УЗ Войцех Бальчун повідомив у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

Читайте також: "Укрзалізниця" цього року купить ще 11 вагонів-трансформерів, - Бальчун

"Хочу поділитися деякими нашими ініціативами щодо швидкісного руху в Україні. Євроасоціація, безвіз - зараз активно розглядаємо низку варіантів продовження курсування інших поїздів львівського напрямку до сусідніх держав Європейського Союзу. Ви знаєте, що з 23.12.2016 призначено курсування поїзда № 705/706 Київ - Перемишль складом електропоїзда HRCS2 Хюндай. А сьогодні вже опрацьовуємо питання подовження маршруту курсування поїзда №747/748 Дарниця, Київ - Львів до Перемишля. Це дозволить зв'язати швидкісним рухом Вінницьку, Хмельницьку та Тернопільську області з Польщею", - повідомив Бальчун.

Також, за його словами, не забувають в УЗ і про "популярні внутрішні маршрути": "У перспективі, враховуючи наявний рухомий склад, а також за рахунок придбання додаткових міжрегіональних двосистемних електропоїздів філією "УЗШК" плануємо з'єднати швидкісним залізничним сполученням обласний промисловий центр Дніпро із узбережжям Чорного моря, Одесою. Це особливо актуально для перевезення пасажирів у період літніх відпусток".

Читайте також: Гройсман про роботу Бальчуна: "У мене дуже багато суперечливої інформаціїї"

"Також плануємо за рахунок продовження існуючого маршруту Київ - Львів до Одеси та Київ - Одеса до Львова трикутником Київ-Львів-Одеса-Київ з'єднати місто Лева з Одесою. Триває робота, щоб продовжити і маршрут поїзда Київ - Запоріжжя до Новоолексіївки. Плануємо також розширити мережу швидкісного руху за напрямками Київ - Івано-Франківськ (за умови електрифікації ділянки Львів - Ходорів - Івано-Франківськ) та Київ - Миколаїв - Херсон (за умови електрифікації ділянки Долинська - Миколаїв - Херсон)", - розповів керівник "Укрзалізниці".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики