Цензор.НЕТ

16.07.17 15:50

Шахтарі на Луганщині страйкують під землею через невиплату зарплат з 2015 року, - Волинець

У Луганській області гірники шахти ім. Капустіна ДП "Лисичанськвугілля" відмовляються підніматися на поверхню на знак протесту проти заборгованості із заробітної плати.

шахта добыча уголь горняки руда шахтёр

Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України, голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

Читайте також: Чергові зміни в Київському СІЗО відмовляються заступати на службу через невиплату зарплат, - екс-голова пенітенціарної служби Старенький

"Вчора перша зміна шахти ім. Капустіна відмовилася виїжджати з шахти, а інші зміни спускаються. Мета - виплата заборгованості із заробітної плати, починаючи з 2015 року!" - пише він.

За його словами, під землею страйкують загалом 54 гірники. На шахті працює тільки водовідлив і вентиляція.

Згідно з даними Михайла Волинця, заборгованість із зарплати на цій шахті становить майже тримісячний фонд (місячний фонд - 32 мільйони гривень).

"Заборгованість існує і на інших державних шахтах. І якщо до Дня шахтаря заборгованість не погасять, такі страйки неминучі по Україні!" - підкреслив він.

Дивіться також: "Шо дав вам "русский мир? Є зарплати, як у Росії? Регрес виплачують? "Народна" республіка на таких терпілах і тримається", - реалії "економіки ДНР". ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики