Цензор.НЕТ

17.07.17 16:32

У Росії розраховують, що русофобія в конгресі США піде на спад, - Лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що розраховує на спад рівня русофобії в американському конгресі.

лавров

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Газета.ru.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": До Конгресу США внесли новий законопроект про санкції проти Росії, - Reuters

"Я розраховую, що русофобія в конгресі все-таки піде на спад, хоча б тому, що жодного факту за багато місяців роботи будь-яких комісій, слідчих, розслідувачів не було представлено", - сказав він.

Лавров також висловив жаль у зв'язку з тим, що "завзятий настрій на вишукування якихось прихованих каналів впливу Росії" на процеси в США "не додає впевненості" в можливості налагодити нормальну співпрацю в міжнародних відносинах.

Також читайте: Конгрес США має намір виділити кошти на надання військової допомоги Україні, зокрема і летального характеру

Нагадаємо, демократи в Палаті представників США представили законопроект про санкції щодо РФ та Ірану, сподіваючись дати сигнал президентові США Дональду Трампу про необхідність жорсткої політики щодо Кремля.

Процес прийняття санкцій може бути прискорений у зв'язку з повідомленнями про контакти сина президента Дональда Трампа - Дональда-молодшого - з російським юристом на початку передвиборної президентської кампанії. Тоді син президента погодився на зустріч із юристом із Росії з тим, щоб отримати матеріали про опонента батька на виборах, демократки Хілларі Клінтон.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики