Цензор.НЕТ

18.07.17 14:56

Україна не отримувала вимоги Грузії про екстрадицію Саакашвілі, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко стверджує, що не отримував від влади Грузії вимоги про екстрадицію екс-президента Міхеіла Саакашвілі.

порошенко

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він заявив на брифінгу в Тбілісі.

"У нас є ефективна комунікація з грузинським урядом, але ми не отримували вимоги про екстрадицію Саакашвілі, тому це питання ми не розглядаємо", - сказав президент.

Читайте також: Порошенко торгував з окупованими Росією територіями Грузії, - Саакашвілі

Відповідаючи на питання, чи можливо обговорення цього під час його зустрічі в Тбілісі, Порошенко повідомив, що без вимоги грузинської сторони йому нічого сказати з цього приводу.

Раніше Порошенко заявляв, що не знає, що екс-глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі робить в Україні. Він зазначив, що запросив його для допомоги, однак Саакашвілі "нічого важливого не зробив".

У свою чергу екс-глава Одеської облдержадміністрації відповів на таку заяву, зазначивши, що Петро Порошенко має детальну інформацію про його діяльність в Україні й особисто займається блокуванням її висвітлення на всіх головних каналах.

Також читайте: Конституція України захищає Саакашвілі від екстрадиції до Грузії, - Єнін

Нагадаємо, що в Грузії щодо Міхеіла Саакашвілі, колишнього президента Грузії, відкриті дві кримінальні справи. Першу було відкрито через розгін мирної акції опозиції в 2007 році і присвоєння телекомпанії "Імеді" бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі. Саакашвілі звинуватили в перевищенні службових повноважень. У 2014 році у цій же справі він був заочно засуджений до попереднього ув'язнення.

Друга кримінальна справа була відкрита за звинуваченням Саакашвілі в організації побиття колишнього депутата Валерія Гелашвілі в 2005 році.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики