Цензор.НЕТ

19.07.17 15:44

Україна двічі відмовила Грузії у видачі Саакашвілі, - глава Мін'юсту Цулукіані

Грузія двічі офіційно зверталася до України з проханням про екстрадицію екс-президента країни Міхеіла Саакашвілі, проте обидва рази отримала відмову.

саакашвили

Про це повідомила грузинська міністр юстиції Тея Цулукіані, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Грузія Online.

"Я рада, що у наших українських партнерів уточнена інформація - так, це правда, що ми двічі офіційно звернулися з Головної прокуратури Грузії до української сторони з проханням передати Саакашвілі і двічі отримали офіційну відмову. Ця інформація вже уточнена, це дійсно так. Наше прохання було спрямовано, воно було обґрунтованим. Відправлено докази і на підставі цих доказів українська сторона може ухвалити те рішення, яке на цьому етапі для неї вже прийнятне. Однак, зрозуміло, прокурори продовжать співпрацю. Як заявив Президент України, це не може бути політичним процесом, це питання доказів і докази говорять на шкоду пану Саакашвілі", - заявила Тея Цулукіані, відповідаючи на запитання про екстрадицію колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі.

Читайте також: В України та Грузії є спільний агресор - РФ. Нам потрібна єдність і солідарність усього світу, щоб звільнити свої території від окупації, - Порошенко. ФОТОрепортаж

Нагадаємо, що в Грузії з офіційним візитом перебуває президент України Петро Порошенко. Вчора журналісти йому не раз ставили запитання про можливу екстрадицію екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі. Спочатку Порошенко заявив, що Грузія не зверталася до України з проханням про екстрадицію, проте пізніше, в інтерв'ю "Громадському мовнику", він зазначив, що перевірив цю інформацію і виявилося, що Грузія зверталася, але Україна відповіла відмовою.

За словами Порошенка, українська сторона зажадала додаткових матеріалів за вищевказаною запитом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики