Цензор.НЕТ

20.07.17 12:41

МОЗ розширить перелік препаратів, вартість яких відшкодовується в рамках програми "Доступні ліки", - Розенко

Новий реєстр мають оприлюднити до 5 серпня, його розширять мінімум на 50 препаратів.

розенко

Для урядової програми "Доступні ліки" закуповуються виключно високоякісні медикаменти, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112. Про це Павло Розенко, віце-прем'єр-міністр України, заявив у ході селекторної наради щодо стану реалізації урядової програми "Доступні ліки".

Читайте також: Порушень під час закупівлі ліків через міжнародні організації не виявлено, - САП


"На сьогодні формується новий реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. На сьогодні в новий реєстр подано пропозицій приблизно на 210 препаратів. Тобто цей реєстр, який діє сьогодні, найближчим часом буде розширено як мінімум на 50 препаратів. І новий реєстр вже становитиме з близько 200 препаратів", - заявив Розенко.

Також міністр зазначив, що всі препарати будуть виключно високої якості.

"У цьому новому реєстрі будуть, зокрема, виробники з країн Європейського союзу - 22 виробники. 17 виробників з України та п'ять світових виробників, це в основному Ізраїль і Індія. Таким чином, ще і ще раз говоримо, що всі розмови про те, що уряд вибирає найдешевші препарати, найбільш, ну скажімо так, неефективні препарати, як намагається хтось розповісти, не відповідають дійсності", - підкреслив глава міністерства.

Також читайте: Програма "Доступні ліки": нові референтні ціни на препарати будуть встановлені з 1 липня

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики