Цензор.НЕТ

21.07.17 19:06

У Миколаєві ліквідовано конвертаційний центр з оборотом понад півмільярда гривень

Співробітники податкової міліції Донецької та Миколаївської областей, спільно з прокуратурою Донецької області припинили діяльність конвертаційного центру з оборотом 508 мільйонів гривень, який працював у Миколаєві.

конвертцентр гфс

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, була встановлена ​​група осіб, які надавали послуги з мінімізації податкових зобов'язань, конвертації безготівкових коштів у готівку, а також здійснювали незаконне переміщення сільгосппродукції через митний кордон України.

Для документального прикриття безтоварних операцій для компаній реального сектора економіки, завищення валових витрат та конвертації грошей учасники групи зареєстрували низку фіктивних підприємств. Їх використовували для легалізації походження сільськогосподарських товарів, які в подальшому експортували на адресу підконтрольних компаній. Фактично сільгосппродукцію купували за готівку без відображення даних операцій у податковій звітності.

Також фіктивні компанії використовували для переведення безготівкових грошових коштів у готівкову форму за процентну винагороду від суми фінансових операцій.

Унаслідок проведених у Миколаєві десяти обшуків було виявлено дві печатки підприємств, комп'ютерну техніку, а також документи бухгалтерського та податкового обліків, які свідчать про протиправну діяльність.

Зараз одному з учасників групи повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво). Слідчі дії тривають".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Конвертцентр зі щоденним обігом до 3,5 млн грн ліквідували на Дніпропетровщині. ФОТОрепортаж
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики