Цензор.НЕТ

28.07.17 00:01

Чинний голова ВСУ Романюк знявся з конкурсу в новий склад Верховного суду

Чинний голова Верховного суду Ярослав Романюк знявся з конкурсу в новий Верховний суд.

романюк

Відповідну заяву під час пленарного засідання зачитала Вища кваліфікаційна комісія суддів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Прошу припинити мою участь у цьому конкурсі, оскільки я маю намір подати заяву про відставку", - зачитав голова комісії Сергій Козьяков заяву Романюка.

Читайте також: Вища кваліфікаційна комісія суддів подолала вето Ради доброчесності на обрання Романюка головою нового Верховного Суду

У момент, коли принесли заяву Ярослава Романюка, вже зачитували рейтинг кандидатів і було оголошено, що Романюк перебуває в ньому на 25-му місці з 724,5 балами.

Комісія заяву Романюка задовольнила і припинила його участь.

Раніше під час тестування журналісти програми "Схеми" помітили, що нинішній голова Верховного суду України Ярослав Романюк просто під час написання письмової роботи виходив у коридор, щоб дати вказівки охороні, поспілкуватися з членом Вищої кваліфікаційної комісії і щось попити. Уже після іспиту журналісти з'ясували, що главі нинішнього Верховного суду України дісталося завдання, яке було схоже з тим, яке він міг особисто приймати як суддя минулого року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики