Цензор.НЕТ

31.07.17 23:59

"Центренерго" закупить 700 тис. тонн вугілля в США

США заявили в понеділок, що вперше продадуть вугілля Україні, послабивши її енергетичну залежність від Росії та проросійських бойовиків на сході країни.

уголь сша

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Спостерігачі спецмісії ОБСЄ зафіксували пересування вантажівок із вугіллям на окупованій території Луганщини

Відповідно до досягнутої домовленості, компанія Xcoal Energy & Resources з Пенсільванії до кінця року поставить українській державній компанії "Центренерго" 700 000 тон вугілля, щоб допомогти їй справитися з опаленням житлових і комерційних приміщень в зимові місяці. Першу партію за ціною 113 доларів за тонну планується відправити з порту Балтимор у серпні.

Міністр енергетики США Рік Перрі заявив, що для США ця угода "грає ключову роль у досягненні панівного становища на енергетичному ринку". Президент Дональд Трамп пообіцяв відродити американську вугільну промисловість, яка втратила тисячі робочих місць у зв'язку з різким переходом США на більш дешеві і чисті джерела енергії, переважно природний газ, у той час як попит на вугілля в Європі й Азії виріс.

Читайте на "Цензор.НЕТ": За правління президента Трампа США будуть залучати Росію до відповіді за дестабілізуючі дії, - Пенс

Виступаючи в посольстві США в Києві, президент Xcoal Ерні Трешері назвав угоду "історичною" і заявив, що компанія "твердо націлена служити потребам України".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики