Цензор.НЕТ

06.08.17 22:56

Варшава не отримувала від Тбілісі запиту на екстрадицію Саакашвілі, - польський депутат Госевська

Жодна з державних установ Польщі не отримувала листа з приводу екстрадиції колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі.

саакашвили митинг рух

Про це польський депутат Малгожата Госевська написала на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Грузія Online.

Читайте також: Україна має надати Саакашвілі можливість у суді відстоювати право на громадянство, - глава МЗС Литви Лінкявічус

Заяву депутата опубліковано в соцмережі грузинською мовою.

"Повідомляємо, що, незважаючи на інформацію, що поширилася в грузинських медіа, жодна з державних установ Польщі не отримувала листа про екстрадицію колишнього президента Грузії М.С. Пан президент Саакашвілі перебуває у Польщі як друг Польщі і поляків, а влада і громадяни Республіки Польща ставляться до нього з тією повагою, якої заслуговує політик, який відіграв значну роль у встановленні дружніх відносин між Польщею та Грузією.

Додам, що президентство Міхеіла Саакашвілі заслужило високу оцінку в Польщі як за публічні політичні, економічні реформи, так і за введення Грузії в сім'ю країн NATO і UE, а також за продовження того шляху, який в майбутньому має завершитися членством у євроатлантичних структурах.

Дивіться також: Я прилетів у Польщу для підготовки свого повернення в Україну, - Саакашвілі заявив, що ніхто не визнає скасування його паспорта. ВІДЕО

Доброзичливість і повага, з якими ставляться поляки до Міхеіла Саакашвілі, є загальними і не залежать від внутрішнього поділу або політичних симпатій. З урахуванням всього цього, думаю, що при будь-якій дії стосовно колишнього президента Грузії необхідно досконало проаналізувати ситуацію, щоб не були ухвалені такі рішення, які не будуть схвалені в Польщі", - пише депутат Малгожата Госевська.

Як повідомлялося, 26 липня Президент України Петро Порошенко своїм указом позбавив громадянства України екс-президента Грузії, екс-голову Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі.

Пізніше нардеп і позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив про те, що Генеральна прокуратура Грузії передала Україні факти, які не були відомі їй під час надання Міхеілу Саакашвілі українського громадянства.

Раніше Ар'єв опублікував фотокопію частини анкети (з підписом) на отримання українського громадянства М. Саакашвілі. Саакашвілі заявив, що це не його підпис.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики