Цензор.НЕТ

07.08.17 11:50

НАЗК проводить повну перевірку е-декларацій 220 чиновників. ІНФОГРАФІКА

Національне агентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку 220-ти декларацій чиновників і поданих ними 265 декларацій за 2015-2016 роки.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК.

"Національне агентство з питань запобігання корупції станом на серпень цього року розглянуло інформацію з 376 звернень, отриманих від фізичних або юридичних осіб, із засобів масової інформації та інших джерел. На підставі цієї інформації НАЗК ухвалило рішення про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування щодо 220-ти суб'єктів декларування та поданих ними 265 декларацій за 2015-2016 роки", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: НАЗК виявило порушення в деклараціях двох суддів

Також за результатами розгляду інформації у зверненнях було відмовлено в проведенні повної перевірки щодо 156-ти суб'єктів декларування.

Всі рішення про результати здійснення повної перевірки декларацій, затверджені на засіданнях НАЗК, оприлюднені на офіційному сайті агентства.

Як НАЗК проводить повну перевірку декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, показано в інфографіці.

Читайте також: НАЗК не виявило порушень у декларації Гройсмана

НАЗК проводить повну перевірку е-декларацій 220 чиновників 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики