Цензор.НЕТ

07.08.17 17:55

Верховний Суд України працює в штатному режимі, - Романюк

Верховний Суд України продовжує працювати в штатному режимі, незалежно від того, коли буде завершено процес формування нового Верховного Суду.

суд верховный

Про це заявив голова ЗСУ Ярослав Романюк, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Президент і парламент більше не впливають на призначення у судовій системі, - голова ВККС Козьяков

"Незважаючи на те, які результати конкурсу, скільки нині діючих суддів Верховного суду зможуть зайняти посади в майбутньому Верховному суді, суд працює в штатному режимі, правосуддя здійснюють усі судові палати, справи розглядаються", - сказав він на брифінгу в понеділок у Києві.

Я.Романюк зазначив, що 27 липня він прийняв рішення припинити участь у конкурсі на посаду в новому Верховному суді й направив відповідну заяву до Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС). Він підкреслив, що зробив це через особисті причини, які не має наміру обговорювати в ЗМІ.

У свою чергу суддя-спікер судової палати в кримінальних справах Верховного Суду Богдан Пошва, кажучи про процедуру формування нового Верховного суду, зазначив, що коли цей конкурс називають безпрецедентним, то це означає, що "ніколи в інших країнах таке б не було застосовано".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики