Цензор.НЕТ

10.08.17 16:50

Осінь стане вирішальною для влади щодо створення Антикорупційного суду, - Ситник

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник висловив сподівання, що восени вирішиться питання створення антикорупційного суду в Україні.

набу

"Нещодавно організація ГРЕКО (Група держав з боротьби з корупцією, англ.Group of States Against Corruption, GRECO. - ред.) у своєму звіті стосовно України написала... що це (створення антикорупційного суду. - ред.) потрібне не тільки НАБУ, потрібне всій антикорупційній реформі України, яка є ключовою. Без створення цього суду всі наші зусилля не будуть мати ніякого значення", - сказав він у четвер на прес-конференції в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланям на Інтерфакс-Україна.

При цьому директор НАБУ додав: "Вважаю, що осінь стане вирішальною для парламенту, влади щодо створення цього суду".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Президент і парламент більше не впливають на призначення у судовій системі, - голова ВККС Козьяков

Як повідомляли, законопроект про антикорупційні суди №6011 авторства віце-спікера парламенту Оксани Сироїд, народних депутатів Єгора Соболєва, Мустафи Найєма, Сергія Лещенка та багатьох інших парламентарів був зареєстрований у Верховній Раді на початку лютого. Комітет з питань регламенту Верховної Ради зазначив, що законодавча ініціатива була зареєстрована в парламенті з порушенням зокрема ст.125 Конституції України, яка передбачає, що законопроекти, що стосуються створення, реорганізації ліквідації судів, вносить Президент України за погодженням із Вищою радою правосуддя.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики