Цензор.НЕТ

11.08.17 21:16

Під Києвом зупинили незаконне будівництво, - Держбудінспекція

У Київській області сотні інвесторів житлового комплексу мало не стали жертвою нового "Еліта-центру". У селі Підгірці Обухівського району зупинили незаконне будівництво ЖК Park Lake City.

строительство

Про це повідомляє Державна архітектурно-будівельна інспекція.

Під час позапланової перевірки інспектори встановили, що забудовник - група компаній DIM - зводив 11 будинків бізнес-класу навколо озера без дозвільних документів. Також на об'єкті не було забезпечено здійснення авторського і технічного нагляду, а на самому будівельному майданчику не було навіть інформаційного щита. Крім того, за даними Державного земельного кадастру, група компаній DIM зводить ЖК ще й на землях особистого селянського господарства, а не житлової та громадської забудови.

Раніше журналісти зазначали, що в комплексі йде активний продаж квартир. Хоча показувати інвесторам було особливо нічого - за рік із гаком земельну ділянку просто обнесли парканом, а на перших чотирьох будинках забито лише фундамент. Така ситуація добре знайома жертвам "Еліта-центру" та афери Войцеховського. Що цікаво, в переліку проектів на сайті групи компаній DIM самовільне будівництво вже не знайти, хоча прибрати логотип забудовника із сайту Park Lake City, мабуть, ще не встигли.

Примітно, що починаючи незаконне будівництво, група DIM активно рекламувала комплекс як перший в Україні, побудований за міжнародними стандартами "зеленого" будівництва. І навіть обіцяла, що ЖК пройде сертифікацію за міжнародною системою BREEAM. Про те, що люди навряд чи зможуть заселитися в самобуд, менеджери відділу продажів тактовно промовчали.

Зараз будівельні роботи зупинені, а на замовника ТОВ "Естет Прайм Буд" і підрядника ТОВ "Арсан-Буд" накладено штраф за порушення містобудівного законодавства. Розгляд справи призначено на 17 серпня 2017 року.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики