Полторак про навчання "Захід-2017": Ми відстежуємо ситуацію і будемо адекватно реагувати на можливі загрози

3104 29
беларусь учения 2017 запад

Генштаб Збройних сил України розробив комплекс заходів з реагування української армії на загрози, які можуть виникнути у зв'язку з проведенням російсько-білоруських навчань "Захід-2017".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про заявляє міністр оборони України Степан Полторак.

"Ми відстежуємо ситуацію і знаємо про всі пересування російський військ уздовж нашого кордону. Ми розуміємо, які загрози можуть виникнути і будемо адекватно реагувати на загрози через ці навчання. Генеральний штаб передбачив низку заходів, які були б адекватними щодо цих загроз", - сказав він журналістам у середу в Києві.

При цьому міністр пояснив, що навчання потенційно становлять загрозу, тому що велика кількість особового складу ЗС РФ рухається до українського кордону, "а зараз все, що відбувається на нашому кордоні, ми розцінюємо як недружній крок".


Полторак запевнив, що ЗСУ на сьогодні здатні виконати всі поставлені перед ними завдання.

"Якщо порівняти українську армію зразка 2014 року і 2017 року, то бачимо серйозні зрушення, але є і проблеми, які вирішують. Для вирішення тилових питань треба вдосконалювати законодавчу базу і більше працювати з виробниками. Робота в цьому напрямку триває", - зазначив він.

Як повідомляли раніше, спільні планові навчання Росії і Білорусі "Захід" відбудуться з 14 по 20 вересня. У Міноборони Росії заявили, що в них візьмуть участь близько 13 тисяч військовослужбовців.