Цензор.НЕТ

27.08.17 10:02

Виведення військових РФ із Придністров'я суперечить інтересам Молдови, - Додон

Більшість жителів Молдови не підтримують виведення військових РФ із Придністров'я.

додон

Про це заявив президент республіки Ігор Додон, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "РИА Новости".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Москва просить Кишинів не обговорювати в ООН виведення військ РФ із Придністров'я, - посол Молдови

"Упевнений, що цей черговий антиросійський демарш уряду Молдови залишиться тільки на рівні декларацій і спрямований на зовнішнього західного споживача в надії заручитися підтримкою для отримання чергової дози фінансових вливань", - сказав він.

Додон також вважає, що уряд уже усвідомив свою помилку і "дав задній хід", внісши правки до декларації.

Він також підкреслив, що виведення військ РФ із Придністров'я може привести до "зриву миротворчої операції в зоні конфлікту".

"Це показує непрофесіоналізм молдавських чиновників в цьому питанні і поспіх у деклараціях для того, щоб догодити своїм кураторам. Нічого спільного з інтересами Молдови це не має, і впевнений, що не підтримується більшістю молдавського народу", - сказав Додон.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": МЗС РФ викликало посла Молдови через ініціативу про виведення російських військ із Придністров'я

Нагадаємо, у липні парламент Молдови прийняв заяву про виведення російських військ з території Придністров'я. Проросійськи налаштований президент Молдови Ігор Додон назвав заяву депутатів провокацією.

Придністров'я, де проживає переважно російськомовне населення, проголосило незалежність від Молдови в 1990 році. Міжнародне співтовариство вважає так звану республіку частиною Молдови. Росія пояснює присутність військ у Придністров'ї "миротворчою операцією".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики