Цензор.НЕТ

31.08.17 16:38

НАЗК розпочало повну перевірку е-декларацій нардепа Дейдея

Раніше на засіданні агентства таке рішення не змогли ухвалити, бо заступник голови НАЗК проголосував проти.

дейдей

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна, Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало повну перевірку електронних декларацій представника парламентської фракції "Народний фронт" за 2015 і 2016 роки. Таке рішення ухвалили на засіданні агентства, передають "Українські новини".

Перевірку почали на підставі даних, отриманих від Генпрокуратури.

Читайте також: САП намагатиметься проводити дозволені слідчі дії щодо Дейдея і Лозового, - член Ради громадського контролю при НАБУ Марчук

Зазначають, що 28 липня НАЗК розглядало це питання, проте не змогло ухвалити рішення в зв'язку з тим, що на той час заступник голови агентства Руслан Радецький проголосував проти повної перевірки.

Нагадаємо, Дейдея звинувачують у незаконному збагаченні на суму майже 5 млн грн. Зокрема, були надані докази того, що дружина Дейдея не брала в борг 3,5 млн грн у бізнесмена Лінчевського, хоча такі дані містяться в декларації. Сам же бізнесмен Ігор Лінчевський прибув на засідання і підтвердив, що давав гроші в борг сім'ї Євгена Дейдея.

Однак Верховна Рада не погодилася зняти депутатську недоторканність з Євгенія Дейдея.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики