Цензор.НЕТ

02.09.17 11:11

Одеса відзначає День міста: введено посилені заходи безпеки

У свято порядок у місті охоронятимуть понад 500 осіб.

полиция

В Одесі, де 2 вересня відзначається День міста, діють підвищені заходи безпеки, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ГУ НП міста.

Охорону громадського порядку під час масових заходів у місті Одесі забезпечують близько 400 співробітників поліції і Національної гвардії України. В цілому у райцентрах Одеської області правопорядок підтримують понад 400 поліцейських і 130 нацгвардійців.

З 10:00 ранку в центральній частині міста Одеси почалися святкові заходи. На охорону громадського порядку і в місцях найбільшого скупчення людей задіяні 300 співробітників Головного управління Національної поліції в Одеській області та 100 бійців Національної гвардії України.

Читайте також: Патрульні Львова нагородили школярів, які рятували життя і запобігали злочинам

Працівники поліції звертаються до громадян поставитися з розумінням до всіх обмежень, введених на території міста під час проведення заходів. За можливості використовувати маршрути без руху в центральній частині міста, чітко і оперативно виконувати вимоги поліцейських, які здійснюють контроль за дорожнім рухом, дотримуватися правил дорожнього руху, адже це є гарантією безпеки!

Також не порушувати правопорядок, проявляти толерантність і дотримуватися норм чинного законодавства. Всі неправомірні дії будуть припинятися негайно, а порушники порядку залучатися до відповідальності.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики