Цензор.НЕТ

03.09.17 08:54

Вітання Гройсмана з Днем підприємця: "Ми розчищаємо бізнес-середовище і від зайвих регуляцій, і від тих, хто заважає бізнесу"

Прем'єр привітав представників бізнесу.

гройсман

Як передає Цензор.НЕТ, привітання підприємцям прем'єр-міністр України Володимир Гройсман опублікував на своїй сторінці в Фейсбук.

"Сьогодні - День підприємця. Хочу навести дві цитати Стіва Джобса, які, на мій погляд, виражають дух підприємництва. Перша: "Я впевнений, що половина того, що відрізняє успішних підприємців від невдах, - це наполегливість". І друга: "Інновація - це саме те, що відрізняє лідера від того, хто доганяє".

Сьогодні я вітаю усіх тих, хто має в собі цей дух, хто готовий брати на себе відповідальність за власне життя, проявляти наполегливість, шукати нове і вперто йти до успіху. Такі люди своїми успіхами створюють успіх держави. І тому завжди говорю - моє завдання сприяти створенню клімату, в якому підприємці в Україні могли б реалізуватись і ставати успішними.
Також читайте: Гройсман: Фонд підтримки стартапів буде створено у 2018 році

Я в постійному діалозі з бізнесом, регулярно зустрічаюсь з підприємцями і в Києві, і під час регіональних поїздок. І наслідком цього діалогу є те, що ми поступово розчищаємо бізнес-середовище і від зайвих регуляцій, і від тих, хто заважає бізнесу нормально працювати. І в цьому я був і буду наполегливим".

Хочу сьогодні ще раз підтвердити - завжди був і буду на стороні чесного бізнесу і впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо Україну країною успішних людей".

Читайте також: Остаточне набуття чинності Угодою про Асоціацію між Україною та ЄС - значний успіх, - Чолій
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики