Цензор.НЕТ

07.09.17 12:19

Слідком РФ оголосив у міжнародний розшук трьох росіян із "Правого сектора"

Слідчий комітет Росії заочно заарештував і оголосив у міжнародний розшук трьох росіян-активістів "Правого сектора" Ігоря Чудінова, Георгія Стоцького та Артема Скоропадського.

рф следком

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті СКР Росії, передає Цензор.НЕТ.

"За версією слідства, Чудінов був заступником командира однієї з бойових структур добровольчого корпусу "Правий сектор" і брав активну участь у бойових діях проти мирного населення самопроголошених ДНР і ЛНР", - йдеться в повідомленні.

Дивіться також: "Правий сектор" планує розмістити збройні загони на півночі Рівненської області", - глава генштабу армії Білорусі Бєлоконєв про адекватність російсько-білоруських навчань. ВIДЕО

Стоцький брав участь у ходах і мітингах "Правого сектора", вів пропаганду в інтернеті, "ідеалізуючи діяльність керівників і активістів екстремістської організації".

Скоропадський є керівником прес-служби "Правого сектора". Його звинувачують у пропаганді "злочинної ідеології" та участі "в скоєнні злочинів екстремістської спрямованості".

Проти Чудінова і Скоропадського СКР заведені кримінальні справи за ч. 1 ст. 282.2 КК РФ (організація діяльності екстремістської організації). Щодо Стоцького порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 282.2 КК РФ (участь у діяльності екстремістської організації).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики