Цензор.НЕТ

13.09.17 14:21

Екстрадиції Саакашвілі не буде, поки його не засудять у Грузії, - Мін'юст

Екстрадиція колишнього голови Одеської ОДА, лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі не відбудеться, поки в Грузії не завершиться розгляд кримінальних справ проти нього.

минюст

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна, про це заявив заступник голови Мін'юсту Денис Чернишов.

За його словами, підстав для того, щоб витурити Саакашвілі з України, зараз немає, оскільки в Грузії йому не було оголошено обвинувального вироку.

"Нічого в Україні не сталося, крім переходу Саакашвілі через кордон. Ті документи, які до нас прийшли, до нас і в Генпрокуратуру щодо Саакашвілі, вони свідчать про те, що в Грузії розглядають кримінальні справи проти нього. Це ще не черговий етап у проведенні екстрадиції і на цьому етапі Мін'юст не бере участі. Це якби Саакашвілі був засуджений у Грузії за тими статтями, які назвав у своїй конференції Пєтухов, тоді б це була часткова прерогатива Мін'юсту", - заявив він.

Дивіться також: Волкер: Саакашвілі має право на захист своїх інтересів в українському суді. ВIДЕО

Він зазначив, що Саакашвілі в праві звернутися до українського суду й оскаржити указ Президента про позбавлення його громадянства.

"У нього є таке право. Чому він не скористався цим правом, - ось у чому питання", - додав Чернишов.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, прокуратура розпочала перевірку запиту грузинської влади на екстрадицію Міхеіла Саакашвілі на батьківщину. У разі позитивного висновку, колишній голова Одеської ОДА може бути висланий із країни.

Нагадаємо, 5 вересня Мін'юст отримав запит від Головної прокуратури Грузії на арешт і видачу екс-голови Одеської ОДА Михеіла Саакашвілі.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики