Цензор.НЕТ

15.09.17 08:52

Дату прибуття місії фонду в Україну ще не визначили, - МВФ

Міжнародний валютний фонд (МВФ) ще не визначився з датою прибуття місії в Україну в рамках четвертого перегляду програми EFF, повідомив офіційний представник Фонду Джеррі Райс.

кредит мвф долг транш фонд международный валютный

"У мене поки немає точної дати (прибуття місії МВФ, - ред.)", - сказав він під час традиційного брифінгу у Вашингтоні в четвер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Д. Райс повідомив, що термін завершення четвертого перегляду програми залежатиме від виконання владою країни взятих на себе зобов'язань, серед іншого й щодо проведення пенсійної реформи, приватизації, результативної боротьби з корупцією.

Читайте також: Новий транш МВФ стане можливим після ухвалення Радою пенсійної реформи, - Денисенко

"Ми розраховуємо на повернення в Україну в найближчому майбутньому, щоб оцінити вжиті заходи", - сказав він, зазначивши продемонстровану владою країни під час недавньої зустрічі з першим заступником голови МВФ Девідом Ліптоном готовність виконувати необхідних реформ.

Нагадаємо, перший заступник директора-розпорядника МВФ Д. Ліптон із 12 по 14 вересня був в Україні з офіційним візитом. "Реформи мають вирішальне значення для продовження міжнародної підтримки і стимулювання зростання", - сказав він після візиту.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики