Цензор.НЕТ

19.09.17 21:18

Порошенко закликав президента Австрії активніше використовувати головування цієї країни в ОБСЄ для деокупації Донбасу

У рамках Генеральної Асамблеї ООН Президент України Петро Порошенко провів зустріч із президентом Австрійської Республіки Олександром Ван дер Белленом.

порошенко

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі глави держави.

У повідомленні зазначено: "Сторони привітали позитивну тенденцію у сфері двосторонньої торгівлі у результаті набуття чинності поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко і Могеріні обговорили ініціативу введення миротворців на Донбас і питання звільнення заручників

Президент України поінформував австрійського колегу про розвиток ситуації на Донбасі, зокрема хід імплементації Мінських домовленостей та подальші кроки для деескалації ситуації. Президенти скоординували підходи до просування ініціативи щодо розгортання миротворчої операції ООН на всій окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей. Петро Порошенко закликав Австрійське головування в ОБСЄ підтримувати активний діалог з ООН з цього питання.

Також читайте: Порошенко і Нііністьо обговорили шляхи посилення українсько-фінської двосторонньої взаємодії

Сторони наголосили на важливості посилення технічних та технологічних можливостей СММ ОБСЄ для забезпечення ефективного виконання місії на Донбасі.

Окрема увага була приділена питанню залучення міжнародних партнерів до спільної роботи у питанні де-окупації Криму.

Петро Порошенко запросив Александра Ван дер Беллена відвідати Україну, що було з вдячністю прийнято".

Читайте також: Порошенко сьогодні проведе низку зустрічей із лідерами європейських держав і верховним комісаром ЄС, - Цеголко
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики