Цензор.НЕТ

21.09.17 12:39

Оскільки позиція Києва така, що Росія - агресор, місце для маневру навряд чи залишається, - Пєсков

Спроби Києва внести в проект резолюції РБ ООН щодо миротворців на сході України формулювання, що Росія є агресором, не залишають місця для пошуку компромісу під час підготовки остаточного варіанту документа.

песков

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"За наявності позиції, що, мовляв, Росія є агресором, місце для маневру навряд чи залишається, бо ця позиція абсолютно суперечить реальному стану справ", - заявив він журналістам.

Так прес-секретар голови російської держави прокоментував спроби Києва включити в проект резолюції формулювання "операція з примусу до миру" або "операція з відновлення миру", щоб тим самим підтвердити роль Росії як агресора.

Також дивіться: "Сьогодні нам потрібне миротворче плече ООН", - Порошенко на Радбезі ООН заявив про введення "блакитних касок" на Донбас. ВІДЕО

Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи можливий компроміс у разі, якщо таких формулювань у документі не буде, Пєсков сказав: "Росія і президент Путін неодноразово демонстрували своє бажання зробити все можливе для виходу на компроміс, але будь-які компроміси мають певний ступінь розумності і допустимості" .

Відповідаючи на питання про те, чи вивчили в Кремлі вже український варіант проекту резолюції, прес-секретар президента заявив, що це питання в компетенції МЗС і переадресував його на Смоленську площу.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики