Цензор.НЕТ

22.09.17 16:22

Підвищення тарифів "Укрзалізниці" має враховувати поточні фінансові показники залізниці, - голова Держрегуляторслужби

На думку Ксенії Ляпіної, тарифи повинні враховувати всі показники.

укрзализныця поезд вагоны уз грузоперевозки грузы товарняк

Про це заявила голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна на розширеному засіданні, присвяченому з'ясуванню реальної ситуації на ринку вантажних залізничних перевезень, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Мінпром.

За її даними, прибуток залізничного монополіста від вантажних перевезень за підсумками січня-серпня становив 9 млрд грн, а збитки від пасажирських перевезень - 4 млрд грн.

"Тобто ще залишилося 5 млрд грн. На розвиток навіть при нинішньому рівні тарифів. Це треба обов'язково враховувати, коли ми зараз обговорюємо пропозиції про підвищення тарифів УЗ на вантажоперевезення на 22.5%", - сказала вона.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Укрзалізниця" виплатила компенсації 207 пасажирам поїзда, який зупиняли через Саакашвілі

За словами Ляпіної, зараз є дві протилежні позиції: залізничники наполягають на підвищенні тарифів з 1 жовтня, представники бізнесу пропонують перенести підвищення на наступний рік.

"Очевидно, що у вас тут повинен бути переговорний процес із бізнесом наскільки вони готові, наскільки вони зможуть потягнути. Ми вам не будемо вказувати, ви самі можете і повинні про це домовитися", - сказала вона.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики