Цензор.НЕТ

22.09.17 21:49

Черговий ганебний наступ кремлівського окупаційного режиму на свободу, - МЗС України про вирок кримському журналісту Семені

МЗС України висловило протест у зв'язку з вироком окупаційного суду Сімферополя у справі громадянина України журналіста Миколи Семени.

мид

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МЗС.

"Безпідставний та політично вмотивований "вирок" окупаційного "суду", яким Миколу Семену засуджено до двох з половиною років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном на три роки і заборонено займатися публічною діяльністю, є ще одним доказом цілеспрямованих репресій з боку держави-агресора проти мешканців окупованої української території АР Крим та м.Севастополя", - йдеться у коментарі українського зовнішньополітичного відомства.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Голова НСЖУ про вирок Семені: "Єдиний позитив - це умовне позбавлення волі"

МЗС України закликає уряди іноземних держав та міжнародних правозахисних організацій не залишити без уваги черговий наступ Росії як держави-агресора та окупанта на основні свободи на території тимчасово окупованого Криму.

Нагадуємо, в п'ятницю, 22 вересня, підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд Сімферополя оголосив вирок кримському журналісту Миколі Семені у вигляді 2,5 років умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною займатися публічною діяльністю.

Окупаційна влада звинувачувала Семену в публічних закликах до порушення територіальної цілісності Росії.

Також читайте: Журналіст Семена в кримському суді: "Участь у дискусії і пошук істини - не злочин"

У квітні 2016 року в його будинку ФСБ Росії провела обшук, а в травні того ж року йому було висунуто офіційне звинувачення в тому, що він опублікував на сайті "Крим.Реалії" статтю. Журналіст був під підпискою про невиїзд.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики