Цензор.НЕТ

25.09.17 16:19

Служба фінрозслідувань насамперед повинна мати функціональну незалежність, - Петренко

Служба фінансових розслідувань повинна, передовсім, бути функціонально незалежною, вважає міністр юстиції України Павло Петренко.

петренко

"Насамперед, цей орган повинен мати функціональну незалежність", - сказав міністр на зустрічі з представниками Американської торгової палати в Україні в понеділок, представляючи своє бачення зазначеної служби, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Говорячи про підвідомчість створюваної структури, міністр сказав: "Це може бути і Міністерство фінансів, яке координуватиме цю службу, але процесуальна і функціональна незалежність у цієї служби стовідсотково (має бути, - ред.)".

Читайте також на Цензор.НЕТ: Уже цього року новий Верховний суд дасть сигнал суддям, що кожне незаконне рішення буде скасовано, - Петренко

Він наголосив, що саме це стане запорукою ефективності й об'єктивності роботи служби.

"Вести дискусію, хто повинен формально координувати роботу цього органу - думаю, це нормально ... Головне, щоб якісно був прописаний закон у частині повноважень служби, в частині питань, яким чином ця служба комунікує з бізнесом", - сказав П. Петренко.

Також читайте: Об'єднати всі позови проти РФ в один технічно неможливо, - Петренко

Міністр висловив переконання, що незалежність цієї служби потрібно визначити на рівні закону.

Він нагадав, що основна дискусія про необхідність створення служби фінансових розслідувань полягала в необхідності ліквідувати функцію розкриття економічних злочинів між іншими правоохоронними органами, щоб їх розслідування було сконцентровано в одному органі.

За словами міністра, надання будь-яких додаткових функцій цього органу є недоцільним.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики