Цензор.НЕТ

26.09.17 20:19

Канадські інструктори підготували 6 тис. військовослужбовців ЗСУ, - Саджан

Канадські інструктори в рамках операції "Об'єднувач" підготували 6 тисяч українських солдатів.

визит канада учения полторак инструкторы саджан сейджжан сінгх харджит

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив міністр національної оборони Канади Хардж Саджан на спільній прес-конференції з міністром оборони України Степаном Полтораком.

"У березні мені було приємно оголосити про продовження термінів нашої операції "Об'єднувач" (Operation Unifier), цієї місії канадських Збройних сил на заході України, яка підготувала близько 6 тисяч українських солдатів", - сказав він. Чиновник нагадав, що мандат місії було розширено до березня 2019 року. За його словами, ця операція допомагає канадським та українським військовим обмінюватися досвідом.

Саджан додав, що канадські радники консультують Міноборони України щодо стратегічних реформ в оборонній сфері.

Він зазначив, що Канада готова й надалі надавати допомогу Україні, яка намагається зберегти і захистити свій суверенітет. "Народ України може покладатися на неухильну підтримку Канади", - додав Саджан.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Полторак обговорив із міністром оборони Канади закупівлю військової техніки в 2018 році. ВІДЕО+ФОТО

Як відомо, в рамках операції Unifier близько 200 канадських військових інструкторів з 2015 року проводять заняття з українськими військовослужбовцями на Яворівському та Кам'янець-Подільському полігонах.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики