Цензор.НЕТ

29.09.17 13:34

Мінінформполітики оголосило конкурс на створення брендбуку України

27 вересня Міністерство інформаційної політики України в рамках реалізації Концепції популяризації України у світі оголосило художній конкурс на створення брендбуку України.

украина

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначено, що основне завдання конкурсу - створити проекти моделей інформаційного продукту графічного характеру на тему: "Популяризація України у світі".

Державний секретар Мінінформполітики Артем Біденко зазначив, що Міністерство чекає на талановиті ідеї, котрі сприятимуть формуванню позитивного образу нашої країни у світі.

"Україна - це країна, де здійснюються мрії, країна можливостей і безмежного потенціалу. Це місце, де легко і весело жити, шукати нове, дивуватися кожному дню. Ми не боїмося рухатися вперед, вбирати найкраще, шукати нові шляхи. Тому ми закликаємо: покажімо світові разом справжню Україну - реальну, цікаву, безмежну і трохи авантюрну", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін оголосив новий конкурс на держсекретаря Міністерства охорони здоров'я

У повідомленні наголошують, що участь у конкурсі може взяти кожен охочий і подати необмежену кількість пропозицій.

Заявку на участь потрібно подати до 25 жовтня (15:00) у друкованій формі за адресою - Київ, вул. С. Петлюри, 15, з усім переліком документів, а також продублювати на електронну адресу konkurs@mip.gov.ua. У разі питань, просимо звертатися до контактної особи - Софії Джуринської за телефоном +38 (044) 200-46-24.

Деталі з оформлення і подачі заявок за посиланням.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики