Цензор.НЕТ

30.09.17 13:24

Антитерористичні навчання відбулися на Тернопільщині, - СБУ

Координаційна група Антитерористичного центру при регіональному управлінні Служби безпеки України провела в Тернопільській області планові тактико-спеціальні навчання.

сбу

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє в суботу прес-центр СБУ.

Згідно з інформацією, понад 500 співробітників силових відомств, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування вдосконалювали методи і навички спільних дій в умовах виникнення диверсійної і терористичної загрози на об'єктах критичної інфраструктури регіону.

Учасники навчань проводили інтенсивні пошукові заходи, виконували завдання зі знешкодження диверсійних груп, ведення переговорів зі зловмисниками, які захопили заручників.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Антитерористичні навчання на об'єкті енергетики у Вінниці припинили у зв'язку з НП у регіоні, - СБУ

На одному з об'єктів підвищеної техногенної небезпеки, розташованому неподалік від Тернополя, сили спецпідрозділів "Альфа" і "КОРД" провели навчальну штурмову операцію.

У СБУ констатують, що ці навчання дозволили перевірити готовність усіх суб'єктів антитерористичної діяльності в Тернопільській області до запобігання вчиненню диверсій і терактів, їх припинення і мінімізації наслідків.

Також дивіться: Пілоти бригади тактичної авіації повітряного командування "Центр" провели планові польоти на винищувачах МіГ-29 і навчальних літаках Л-39. ВІДЕО

Антитерористичні навчання відбулися на Тернопільщині, - СБУ 01
Антитерористичні навчання відбулися на Тернопільщині, - СБУ 02
Антитерористичні навчання відбулися на Тернопільщині, - СБУ 03
Антитерористичні навчання відбулися на Тернопільщині, - СБУ 04
Антитерористичні навчання відбулися на Тернопільщині, - СБУ 05
Антитерористичні навчання відбулися на Тернопільщині, - СБУ 06
Антитерористичні навчання відбулися на Тернопільщині, - СБУ 07
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики