Цензор.НЕТ

05.10.17 10:05

Порошенко привітав Жюлі Паєтт зі вступом на посаду генерал-губернаторки Канади

Президент України Петро Порошенко надіслав вітання Жюлі Паєтт із нагоди інавгурації на посаду генерал-губернаторки Канади.

порошенко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

"Бажаю Вам усіляких успіхів і мудрості у виконанні важливих обов'язків на відповідальній посаді, а також миру і процвітання народу Канади", - зазначив у листі Петро Порошенко.

Вказавши на високий рівень політичного діалогу між двома країнами, голова держави висловив упевненість, що за час перебування Ж. Паєтт на посаді генерал-губернаторки особливе партнерство між Україною та Канадою буде поглиблюватися. Петро Порошенко вказав на значний потенціал для двосторонньої співпраці, зокрема в авіакосмічній галузі, враховуючи, що Ж. Паєтт була провідною астронавткою Канадського космічного агентства.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Більш ніж третина українців хоче працювати за кордоном. Серед уподобань - Німеччина, Польща, США й Канада, - опитування

Президент України також направив лист Девіду Джонстону у зв'язку із завершенням його повноважень на посаді генерал-губернатора Канади, зауваживши його особистий вагомий внесок у розвиток партнерських відносин між двома країнами, а також у консолідації підтримки Канадою суверенітету і територіальної цілісності України і внутрішніх перетворень у нашій державі.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики