Цензор.НЕТ

06.10.17 21:26

Фігурантам "справи українських диверсантів" в окупованому Криму Панову і Захтею продовжили арешт до 9 грудня

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму 6 жовтня продовжив на два місяці термін утримання під вартою двом фігурантам "справи українських диверсантів" Євгенові Панову та Андрієві Захтею.

панов

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє кореспондент Крим. Реалії.

Таким чином, Панов і Захтей залишаться в СІЗО до 9 грудня.

"Засідання відбулося в закритому режимі, суд видав з цього приводу ухвалу. Але разом із тим суддя задовольнив клопотання захисту про публічне оголошення рішення. Арешт продовжили до 9 грудня. Крім того, я клопотав про те, щоб Панова під час засідання не тримали в клітці. Суд вирішив, що це не його компетенція", - розповів адвокат Євгена Панова Сергій Легостов.

Він також додав, що керівництво СІЗО обмежує його підзахисного в праві на отримання інформації.

Нагадаємо, 10 серпня, Федеральна служба безпеки Російської Федерації опублікувала офіційну заяву, в якій стверджує, що в окупованому Криму нібито запобігли низці терористичних актів, "підготованих Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, об'єктами яких було визначено критично важливі елементи інфраструктури і життєзабезпечення півострова". ТакожФСБ РФ оприлюднила відео, на якому зображений нібито організатор цих "терористичних актів" в окупованому Криму мешканець Запорізької області Євген Панов.

Слідчі кваліфікували факт за заявою родичів Євгена Панова про його зникнення за ст. 146Кримінального кодексу України (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

Перший заступник голови Верховної Ради, представник України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявила, що Євген Панов став ще одним заручником Росії, якого викрали і якого Україна повинна і буде звільняти.

На початку листопада Захтея разом із Євгеном Пановим, який теж недавно розповів про тортури, перевезли в московський СІЗО Лефортово. Там до нього довго не пускали адвокатів, угоду з якими уклали їхні родичі. Лише в кінці листопада до Захтея потрапили адвокати Олександр Попков та Ільнур Шарапов.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики