Цензор.НЕТ

07.10.17 15:29

На ПА НАТО делегація Іспанії заявила про "російську руку" в питанні Каталонії, - Фріз

Під час сесії Парламентської асамблеї НАТО в Бухаресті українська делегація порушила питання мілітаризації окупованого Росією Криму, а також порушення окупантами прав і свобод людини на півострові.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила на сторінці у Facebook голова постійної делегації в Парламентській асамблеї НАТО, народний депутат України ("Блок Петра Порошенка") Ірина Фріз.
Як поінформувала нардеп, представник делегації Іспанії Рікардо Тарно заявив про наявність "російської руки" в питанні Каталонії. "Він упевнений, що таким чином Росія намагається підірвати єдність однієї з країн НАТО", - написала вона.

На ПА НАТО делегація Іспанії заявила про російську руку в питанні Каталонії, - Фріз 01

Читайте також: Каталонський сепаратизм - в інтересах Росії, - віце-голова Європарламенту

Фріз також повідомила, що "під час обговорення, яке ще триває, ми акцентували увагу ПА НАТО на питаннях мілітаризації Криму, порушення прав і свобод на півострові окупантами, примусовому наданні громадянства Росії кримчанам, заселення народностями Сибіру, ганебних вироках Ільмі Умерову, Ахтему Чийгозу..." - написала Фріз.

На ПА НАТО делегація Іспанії заявила про російську руку в питанні Каталонії, - Фріз 02


Вона також додала, що одними з головних доповідей для України, що представлятимуть доповідачі, є "Росія: від партнерства до суперництва" (генеральний доповідач - Раса Юкневічене (Литва) та "Зміцнення стабільності в Чорноморському регіоні" (спеціальний доповідач - Улла Шмідт (Німеччина).

Читайте також: Влада Каталонії оголосила офіційні результати референдуму
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики