Цензор.НЕТ

10.10.17 12:41

На співробітників ГПУ завели справу про підроблення та втручання в роботу заступника голови НАБУ Гізо Углави

Генеральна інспекція Генпрокуратури розслідує кримінальне провадження про внесення співробітниками ГПУ завідомо недостовірних даних в офіційні документи з метою втручання в діяльність першого заступника директора Національного антикорупційного бюро Гізо Углави.

углава

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на рішення Печерського райсуду Києва.

Згідно з матеріалами суду, кримінальне провадження відкрито 24 травня 2017 року.

Встановлено, що з квітня цього року Головне слідче управління ГПУ розслідує кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків першим заступником директора НАБУ Углавою.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": НАБУ відкрило справу з розслідування корупційних діянь Льовочкіна, - Бурбак. ВIДЕО

У Генеральній інспеції вважають, що співробітники ГПУ внесли недостовірні відомості до матеріалів, які у травні 2017 року подали в суд з метою отримання доступу до документів, а саме вказали, що Углава скоїв злочин - ухилився від сплати податків.

Суд задовольнив прохання Генінспекції і надав доступ до документів Печерського суду у цій справі: до клопотання ГПУ, матеріалам до цього клопотання, а також винесеним 17 травня 2017 року судовим рішенням.

Як відомо, в травні цього року старший слідчий Головного слідчого управління ГПУ Раміз Мамедов отримав санкцію Печерського суду на звернення до компетентних органів Грузії за документами щодо Углави.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": САП направила в суд обвинувальний акт щодо начальника відділу прокуратури Київщини

Слідчий ГПУ повідомив суду, що Углава на момент призначення в НАБУ вказав недостовірні дані про своє громадянство і тоді залишався громадянином Грузії, а співробітники Бюро під час перевірки нібито приховали цей факт і дозволили йому обійняти посаду. Крім того, в 2016 році Углава продав свої права на грузинську компанію LLC Transportir за 3,4 млн грн. Але, за даними ГПУ, він нібито не сплатив до бюджету України 608 тис. грн від цієї угоди.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики