Цензор.НЕТ

10.10.17 16:29

Тему спекуляцій на "мовному" питанні угорські політики запозичили в Кремля, - Ірина Геращенко

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко пов'язує реакцію Угорщини на мовну статтю українського закону "Про освіту" з проведенням у 2018 році виборів до Національної асамблеї (парламенту) Угорщини.

геращенко

Про це Геращенко написала на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Всі випробування, що посилюють нашу єдність як нації і як краіни, роблять нас сильнішими. Це я щодо непристойних дій деяких наших країн - сусідів, оголосивших інквізицію нашому новому закону про освіту. Наголошую, закон наш європейський і ліберальний. В Угорщині скоро вибори, тож деякі місцеві політики використовують захист угорськомовного населення закордоном як внутрішній, об'єднуючий козир. Як на мене, вельми специфічний козир, запозичений в Кремлі. Але всі ці "пляски Віта", насправді, в іншому ракурсі тепер малюють і ще одну українську дискусію щодо подвійного громадянства, яке тут так багато народу виправдовували. І посилюють аргументи тих, хто категорично проти подвійного громадянства. Я проти подвійного громадянства", - заявила Геращенко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Глава МЗС Угорщини відмовився зустрічатися з Клімкіним під час свого візиту на Закарпаття

Тему спекуляцій на мовному питанні угорські політики запозичили в Кремля, - Ірина Геращенко 01

Як повідомляли, Президент України Петро Порошенко заявив, що прийнятий закон про освіту України жодним чином не обмежує мови національних меншин.

Також читайте: Угорщина вимагає переглянути Угоду про асоціацію Україна-ЄС у найближчий понеділок, - голова МЗС Сіярто


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики