Цензор.НЕТ

10.10.17 19:40

З початку року понад дві тисячі військовослужбовців пройшли психологічну реабілітацію, - Міноборони

З початку цього року в спеціалізованих медичних закладах психологічну реабілітацію пройшли понад 2 тисячі військовослужбовців Збройних Сил України.

минобороны армия всу

Про це Цензор.НЕТ повідомили в Управлінні зі зв'язків із громадськістю Збройних Сил України.

Про це сьогодні, 10 жовтня, під час брифінгу для ЗМІ заявив начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України генерал-майор Олег Грунтковський.

"У спеціалізованих медичних закладах психологічну реабілітацію пройшли 2063 військовослужбовця, в тому числі за межами України 75 військовослужбовців та членів їхніх сімей (Македонія та Грузія). В цілому, завдяки роботі 20 груп внутрішньої комунікації, психологічного забезпечення та психологічної підтримки (допомоги) протягом року заходами психологічної реабілітації вдалося охопити понад 6500 військовослужбовців", - сказав генерал-майор Олег Грунтковський.

Він зауважив, що з питань психологічної реабілітації налагоджено взаємодію щодо використання можливостей 29 обласних госпіталів ветеранів війни, 15 реабілітаційних установ, з якими Державною службою у справах ветеранів війни та учасників АТО укладено угоди про надання послуг з психологічної реабілітації.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Центр психологічної та фізичної реабілітації військовослужбовців планують створити на Львівщині
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики