Цензор.НЕТ

10.10.17 22:29

Чубаров назвав пропозицію Земана щодо Криму "неприйнятною та образливою"

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що пропозиція президента Чехії Мілоша Земана щодо скасування антиросійських санкцій і вирішення кримського питання шляхом виплат компенсації Україні є неприйнятною та образливою.

чубаров

Про це Чубаров сказав під час дискусії "Крим - три роки після", яка проходить у рамках "Форуму 2000" в столиці Чехії Празі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"Одна з версій стосовно пана Земана - залежний від Москви, друга версія... він хоче вирішувати проблеми з майбутніми виборами президента шляхом відволікання уваги на якісь проблеми, які чеського виборця менше хвилюють. Його пропозиція (щодо Криму) не те що неприйнятна, вона образлива", - підкреслив Чубаров.

Він також закликав чеських політиків засудити такі висловлювання Земана.

Раніше 10 жовтня президент Чехії Мілош Земан, виступаючи на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, заявив, що анексія Криму Росією - це "faît accompli", тобто доконаний факт, і що необхідний прямий діалог між Україною і Росією щодо окупованого Криму, який, на його "приватну думку", міг би "вести до компенсації на користь України" "у фінансовій формі, нафтою і газом". Він також вкотре виступив проти чинних санкцій ЄС щодо Росії через її агресію проти України, назвавши їх "неефективними".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Сироїд - Земану: "За скільки готовий продавати території своєї країни?". ВIДЕО


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики