Цензор.НЕТ

10.10.17 22:47

Виступ Земана про Крим і санкції суперечить зовнішній політиці Чехії, - прем'єр-міністр Соботка

Прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка наголосив, що заява президента країни Мілоша Земана суперечить зовнішній політиці уряду.

чехия флаг чехии

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Виступ Земана в Раді Європи разюче контрастував із нашою зовнішньою політикою, і президент не мав мандата від чеського уряду", - заявив Соботка.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": МЗС - президенту Земану: "Важко повірити, що ми це чуємо від президента країни, яка постраждала від Мюнхенської змови"

"Чеська Республіка захищає дотримання міжнародного права. Санкції ЄС проти Росії пов'язані з виконанням Мінських домовленостей, і цими угодами не можна нехтувати", - підкреслив голова чеського уряду.

Раніше 10 жовтня президент Чехії Мілош Земан, виступаючи на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, заявив, що анексія Криму Росією - це "faît accompli", тобто доконаний факт, і що необхідний прямий діалог між Україною і Росією щодо окупованого Криму, який, на його "приватну думку", міг би "вести до компенсації на користь України" "у фінансовій формі, нафтою і газом". Він також вкотре виступив проти чинних санкцій ЄС щодо Росії через її агресію проти України, назвавши їх "неефективними".

Також читайте: Земана не виправити, треба боротися з тими, хто його запросив виступити: вони знали, що він скаже, - Клімкін
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики