Цензор.НЕТ

11.10.17 23:29

Мосміськсуд залишив під арештом майно липецької фабрики Roshen

Мосміськсуд визнав законним продовження арешту майна кондитерської фабрики української корпорації Roshen у російському Липецьку до 13 грудня.

рошен

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

Суд повідомив, що не знайшов підстав скасовувати або змінювати рішення суду нижчої інстанції. Майже місяць тому, 13 вересня, рішення продовжити арешт майна фабрики на три місяці прийняв у столиці Росії Басманний суд.

Нинішній арешт, який не передбачає заборони використовувати майно фабрики для її роботи, але не дозволяє укладати щодо нього угоди, було накладено раніше цього року, і це вже не перший арешт цього майна в цій справі. У Слідчому комітеті Росії стверджують, що фабрика незаконно отримала відшкодування податку на додану вартість ще за 2012 рік, подавши підроблені документи.

Сама ця фабрика тим часом повністю припинила діяльність: як повідомляла прес-служба корпорації Roshen, Липецька кондитерська фабрика в квітні припинила випуск продукції, в травні були законсервовані системи холодо- і теплопостачання, а в червні - блок очисних споруд, котельні та водозабори.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики