Цензор.НЕТ

13.10.17 14:26

Омелян готовий відповісти на всі питання детективів НАБУ і надати документи про те, що нічого не порушував, - прес-служба міністра

Міністр інфраструктури Володимир Омелян запевняє, що з його боку немає жодних порушень під час подання ним е-декларації. Омелян готовий надати правоохоронним органам відповідні документи.

омелян

Про це заявила прес-секретар міністра Марина Томко, коментуючи відкриття НАБУ провадження за підозрою у порушенні міністром інфраструктури Омеляном під час подання е-декларації, передає Цензор.НЕТ.

"Щодо повідомлення про розслідування НАБУ: міністр інфраструктури відкритий до співпраці з правоохоронними органами, зокрема, з ГПУ, СБУ, НАБУ. Він готовий дати відповідь на всі запитання детективів НАБУ, а також надати всі документи, які засвідчують, що жодних порушень з його боку не було", - заявила прес-секретар Омеляна.

Також читайте: НАБУ розслідує справу проти міністра Омеляна через будинка за 7 млн грн, якого немає в декларації
Омелян готовий відповісти на всі питання детективів НАБУ і надати документи про те, що нічого не порушував, - прес-служба міністра 01

Нагадаємо, що 13 жовтня стало відомо, що НАБУ отримало доступ до даних мобільного телефону міністра Омеляна у зв'язку з розслідуванням можливого недостовірного декларування та незаконного збагачення. Зокрема, детективи з'ясували, що з грудня 2016 р. сім'я міністра заселилася у будинок вартістю 7 млн грн. Будинок належить двоюрідній племінниці сестри міністра й у декларації чиновника не вказаний.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики