Цензор.НЕТ

13.10.17 17:14

Гарантом незалежності України є українська армія, - Порошенко нагородив військовослужбовців із нагоди Дня захисника

Для побудови успішної держави в Україні потрібно провести реформи і звільнити свою землю від окупантів, заявляє президент України Петро Порошенко.

порошенко

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У мене немає жодного сумніву, що ми зробимо Україну ще кращою. Успішну Україну успішних людей. І для цього нам треба звільнити українську землю від окупантів. Для цього нам треба провести реформи, забезпечити єдність нації, повернути Україну в єдину сім'ю європейських народів ... Гарантом незалежності України є українська армія, українські Збройні сили", - сказав П.Порошенко в ході церемонії нагородження військовослужбовців Збройних сил України в п'ятницю в Києві.

За його словами, понад 300 тис. українських військовослужбовців захищали суверенітет України на сході країни.

Читайте також: Сьогодні Порошенко вручить державні нагороди військовослужбовцям із нагоди Дня захисника України

"Понад 300 тис українських воїнів пройшли горнило війни і заслужено, як безпосередні учасники бойових дій, учасники оборони України від агресора - Росії отримали статус учасників бойових дій. Понад 16 тис. 700 військовослужбовців удостоєні державних нагород, на жаль 2 тис. 700 з них - посмертно. Звання "Героя України" присвоєно 45 українським лицарям, з яких 27 - посмертно", - сказав глава держави.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики