Цензор.НЕТ

14.10.17 12:06

Українська армія стає однією із найбоєздатніших у Європі, - Турчинов

День захисника України наповнений важливим змістом, бо пов'язаний з одвічною боротьбою за свободу.

турчинов

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу РНБО, про це йдеться в привітанні Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня свята Покрова Пресвятої Богородиці, Дня захисника України.

Читайте також: Турчинов: У світі немає бронетанкової техніки, яку не можна знищити українським ПТРК "Скіф". ВІДЕО
"Сьогодні подвійне свято - День Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Вони збігаються не випадково. На опіку і заступництво Пресвятої Богородиці - покровительки українського народу, Війська Запорізького та Української Повстанської Армії, здавна покладалися наші предки.

Це свято сповнене важливим змістом, бо пов'язано зі споконвічною боротьбою за свободу. І саме поєднання історичної пам'яті та духовних традицій - фундамент, на якому ми будуватимемо демократичну європейську державу.
Читайте також: Свято захисника прижилося в Україні з двох причин, - Порошенко
Сьогодні українська армія стає однією з найбоєздатніших в Європі. Наші славетні воїни - гідні спадкоємці духовних цінностей і продовжувачі славетних діянь предків, захищають від агресора свою Батьківщину. Успіх наших перемог у протистоянні з сильним і жорстоким ворогом - не тільки в сучасній зброї і професіоналізмі військовослужбовців, але, насамперед, у єдності нації.

Вічна пам'ять полеглим героям! Ваші імена навічно записані на скрижалях новітньої історії України, ваш безсмертний подвиг є прикладом для нових поколінь українців!

Вітаю зі святом всіх захисників і патріотів нашої держави!

Нехай Господь береже всіх вас та Україну!"
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики