Цензор.НЕТ

14.10.17 20:47

Польща відмовляється приймати біженців за квотами ЄС, оскільки прийняла "багато українців", - глава МВС Блащак

Польський уряд відмовиться від прийому біженців у рамках нової програми Євросоюзу із переселення, оскільки прийняв велику кількість українців.

украина польша

Про це заявив міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Блащак, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.

За словами Блащака, в Польщі вже перебуває "багато українців", а нові концепції переселення ставлять під загрозу країну.

"Польща не декларуватиме прийом біженців, оскільки ми вже прийняли українців, які перебувають у Польщі. Для нас пріоритетом, найважливішим завданням є безпека. Такі ідеологічно мотивовані концепції як розподіл і переміщення не повинні піддавати Польщу і поляків загрозам", - заявив міністр.

Читайте також: За рахунок українців Польща відновила зростання працездатного населення, - експерт

Блащак також зазначив, що переселення не стане ефективним механізмом вирішення проблеми, а лише призведе до великої хвилі міграції біженців у Європу.

За словами міністра, в Польщі налічується понад мільйон українців, частково трудових мігрантів, а частково тих, які виїхали з країни після вторгнення Росії. На відміну від мусульман, українці добре інтегруються, зазначив Блащак.

Раніше повідомлялося про те, що в ЄС готові подати до суду і піддати штрафам Угорщину, Польщу і Чехію за їхню відмову дотримуватися квоти на розподіл біженців, які з Африки прибувають до Греції та Італії.

Читайте також: Німеччина, Італія, Польща, Франція і Швеція прийняли близько 30 тис. переселенців із Донбасу, - ООН
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики