Цензор.НЕТ

15.10.17 19:09

Данилюк розраховує отримати черговий транш МВФ до кінця року

Глава Міністерства фінансів України Олександр Данилюк очікує отримання чергового кредитного траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ) у рамках програми EFF до кінця 2017 року.

кредит мвф долг транш фонд международный валютный

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Читайте також: Польща відмовляється від 9 мільярдів кредиту МВФ, - мінфін країни

"Ми очікуємо отримати транш до кінця року", - сказав О.Данилюк під час брифінгу у Вашингтоні в неділю після зустрічі з керівництвом МВФ днем ​​раніше.

Міністр зазначив, що прогрес був досягнутий в переговорах щодо ціни на газ. "Ми ще не досягли остаточної угоди, але ми просунулися, зафіксували певні принципи. Переговори тривають", - сказав він.

Крім цього, глава Мінфіну повідомив про завершення разом із МВФ аналізу законопроекту про пенсійну реформу.

"Загалом жодних принципових розбіжностей ми не знайшли, і я впевнений, що ми отримаємо позитивний відгук як від Світового банку, так і від МВФ", - сказав О.Данилюк.

Читайте також: Розмови про розрив співпраці України з МВФ - це спекуляції, - Данилюк

У відповідь на запитання щодо ризиків для економіки України в разі неотримання до кінця року траншу МВФ, глава Мінфіну висловив тверду впевненість, що кошти будуть отримані. "Ми розраховуємо, що ми його отримаємо", - підкреслив він.

"Але загалом ми не в тій ситуації, коли місяць-два щось змінюють. Ми довго працювали над тим, щоб посилити нашу економіку, щоб зараз не рахувати дні і місяці. Основне питання - це прийняти закон про приватизацію, нам важливо знайти справедливу формулу на газ. Коли ми це виконаємо, тоді питання траншу буде технічним питанням", - додав О.Данилюк.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики