Цензор.НЕТ

16.10.17 12:52

Лавров звинуватив Україну: "Частина Донбасу не нападала на решту території. На них напали"

Глава МЗС Росії також звинуватив Францію і Німеччину в недоговороздатності.

лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров оголосив, що Україна "напала" на Донбас і звинуватив Францію і Німеччину в недоговороздатності.. Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це він сказав у ході Всесвітнього фестивалю молоді і студентів у Сочі.

За його словами, виконання Мінських угод гальмується через "неспроможність або небажання української влади" виконати свою частину політичних реформ і "надати гарантії безпеки населенню Донбасу".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Ось і вся "русская весна": терорист Ходаковський нарікає, що олігарх Курченко забрав собі заводи Ахметова і не платить податки, - Казанський. ФОТО

Він заявляє, що жителі Донбасу "опинилися в нинішній ситуації тому, що відмовилися підтримати антиконституційний державний переворот".

"Ця частина Донбасу не нападала на решту території України. На них напали. Напали, оголосивши їх терористами. Так не буває, вони ж не хотіли нічого, крім того, щоб їх не чіпали. Вони сказали: "ми ваш переворот не визнаємо, дайте нам розібратися що і як". Їх досі намагаються звинуватити в тероризмі й судити їх збираються", - зазначив Лавров.

При цьому він вважає, що "для всіх учасників цих подій повинна бути амністія, повинен бути особливий статус цих територій, закріплений у Конституції та повинні бути вибори". "Саботують. Це знову ж таки питання здатності домовлятися, в тому числі договороздатності Німеччини і Франції, які підписалися разом з нами під Мінським комплексом заходів", - додав Лавров.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики