Тука про повернення Криму: Іншого шляху, окрім знищити Росію як державу з нинішнім режимом, я не бачу

23124 171
тука

Звільнення Кримського півострова і повернення його в склад України можливі тільки після знищення РФ як держави.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", таку думку висловив в інтерв'ю одному з українських видань заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

У відповідь на питання, чи обговорювали питання введення миротворців на півострів, він відповів: "Гіпотетично це можна розглядати. Але, я думаю, що це дуже передчасно. Я переконаний у тому, що Росія буде категорично не погоджуватися. Фактично те саме, що вона і зараз робить. Навіть провокаційна заява Земана (президента Чехії Мілоша Земана, - ред.) отримала відсіч від Росії".

На думку Туки, без деокупації Донбасу не варто ухвалювати закони щодо звільнення Криму.


"Я вважаю, якщо шляхи повернення контролю на Донбас я бачу і розумію, то шляхи повернення Криму, окрім знищити Росію як державу з нинішнім режимом, іншого шляху я сьогодні не бачу. І ухвалювати будь-які закони з цього приводу я вважаю просто політиканством. І коли я чую заяви деяких наших популістів, що "злочинна влада нічого не зробила для Криму", вибачте, жодним документом, законом, підзаконним актом ми не повернемо собі ні Донбас, ні Крим. Тільки покрокова компіляція дій. І документи, і зростання темпів боєздатності війська, і підвищення економічної та фінансової спроможності України, і посилення рівня громад, все це лише в поєднанні як пазли один до одного складати, тільки так ми повернемо собі територію", - наголосив Тука.

Нагадаємо, раніше Георгій Тука заявив про можливість спекуляцій через непропрацьовану термінологію в законі про реінтеграцію Донбасу.