Цензор.НЕТ

19.10.17 09:22

Участь українських воїнів у Марафоні морської піхоти США - подія, не менш важлива, ніж ігри Invictus Games, - Чалий

Поранені в АТО українські воїни, які візьмуть участь у неділю в 42-му Марафоні морської піхоти США у Вашингтоні, своїм прикладом демонструють, що захищають не тільки національні інтереси, а й безпеку в Європі і світі.

чалый

Так прокоментував участь української команди в всесвітньо відомому забігу посол України в США Валерій Чалий, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Наші хлопці своїм прикладом показують, що ми здатні захистити не тільки Україну, але і європейську безпеку, проте нам потрібно трохи допомогти. Ми сподіваємося, що цей приїзд буде дуже великою допомогою Посольству в просуванні інтересів України в Сполучених Штатах", - зазначив дипломат.

Він наголосив, що участь українських воїнів у Марафоні морської піхоти США - це подія, не менш важлива, ніж ігри Invictus Games, які відбулися нещодавно в Канаді.

Також дивіться: Чалий і Волкер обговорили питання відновлення суверенітету України, - посольство. ФОТО

"Це, звісно, подія не тільки спортивна, а й дуже значуща для наших двосторонніх відносин - між Сполученими Штатами і Україною, а також нашими друзями з Великї Британії, Канади, тому що це створює зовсім нове тло для наших інших рішень, важливих для України - допомоги в сфері безпеки, оборони", - зазначив Валерій Чалий.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики