Цензор.НЕТ

19.10.17 14:53

На оновлення сільської медицини буде виділено 4 млрд гривень, - Порошенко

З ухваленням Верховною Радою законопроекту щодо медичної реформи жителі сіл повинні відчути зміни на краще вже цього року.

порошенко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав Президент України Петро Порошенко.

"Давши старт медичній реформі, Верховна Рада зробила ще один важливий крок - прийнято також в першому читанні внесений Президентом Закон "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості". Він відкриває можливості для забезпечення доступної та якісної первинної медичної допомоги для сільських жителів. Заклади охорони здоров'я та їх відділення будуть укомплектовані необхідним обладнанням і набором ліків", - написав він.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Уся екстрена медична допомога, хірургія або лікування після екстреної допомоги будуть оплачуватися державою, - Супрун про ухвалену ВР медреформу. ВIДЕО


Також Порошенко додав, що сільські лікарі отримають стимулюючу оплату праці і гідні умови для життя. На допомогу жителям села прийде телемедицина, консультування найкращих фахівців.

"Цей Закон уже має фінансовий ресурс. Державний бюджет України на 2017 рік вже передбачає виділення 4 млрд грн на оновлення сільської медицини. Вимагаю, щоб вже в цьому році мешканці сіл відчули реальні зміни на краще", - підкреслив Президент.

На оновлення сільської медицини буде виділено 4 млрд гривень, - Порошенко 01
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики